Хімчистка ковроліну на дому у Львові

Компанія “Chystota” надає послуги професійного чищення ковроліну на дому за низькими цінами у Львові. Хімчистка ковроліну з виїздом до дому проводиться за допомогою сучасного обладнання німецької марки Karcher, а також безпечних засобів для чищення та засобів для виведення плям. З нашою допомогою Ви зможете недорого, а, головне, якісно почистити килимове покриття на дому. Вартість хімчистки не зміниться через ступінь забруднення і кількості плям. Важливо! Технологи компанії рекомендують проводити глибоку хімічну очистку ковроліну кілька разів на рік. Тільки такий правильний догляд дозволить “продовжити життя” підлогового покриття. Переваги нашої компанії:
 • відпрацьовані передові технології;
 • сучасні методи чищення;
 • використовуємо новітнє обладнання;
 • безпечні хімічні засоби;
 • гарантія якості;
 • працюємо в зручний для Вас час;
 • можливий виїзд в день звернення;
 • доступні ціни на хімчистку;
 • немає націнки за ступінь забруднення;
 • виїзд майстра безкоштовно;
 • постійним клієнтам знижки.

Ціни на хімчистку ковроліну (прайс-лист)

Послуга Ціна/м2
Хімчистка ковроліну на дому від 40 грн.
Хімчистка ковроліну в цеху від 100 грн.

Чистка ковроліну: етапи, вартість послуг

Якщо Ваш ковролін втратив первісний вигляд і чистоту, слід звернутися до нас за допомогою. Своєчасна хімчистка ковроліну в квартирі – важлива і необхідна процедура, яка дозволить продовжити термін експлуатації виробу і поверне йому первісний вигляд. Вкрай не рекомендується намагатися чистити килимові покриття своїми силами. Скориставшись невідповідним методом очищення або миючим складом, можна легко зіпсувати ворс або забарвлення. У цьому питанні краще довіритися професіоналам.

Як проходить процедура, особливості проведення

Перш, ніж приступити до роботи, необхідно вивчити склад і ступінь забруднення, щоб підібрати оптимальний спосіб хімчистки і необхідні для цього препарати.
 1. На початковому етапі проводиться загальне очищення за допомогою екстракторної машини. Миючий засіб під тиском рівномірно розподіляється на поверхні. Очищуючий склад розчиняє бруд і разом з пилом всмоктується назад.
 2. Другий етап – це усунення локальних плям і забруднень за допомогою засобів для виведення плям.
 3. Промивання і сушка – збір залишків вологи. Після хімчистки поверхня залишається злегка вологою. Остаточне просушування відбувається в природних умовах (час висихання 3-5 годин).
 4. При необхідності може бути виконано дезодорування – обробка засобом для усунення неприємних запахів.

Ціна хімчистки ковроліну на дому

Вартість хімчистки килимових покриттів не залежить від ступеня забруднення. У нас немає націнки за кількість плям і розводів на ковроліні. Тому в нашій компанії Ви зможете замовити чистку ковроліну недорого у Львові. Великий досвід наших майстрів і сучасне обладнання німецької марки Karcher дозволяють проводити хімічну очистку килимового покриття на дому в стислі терміни. Вже через 5-6 годин (необхідних до повного висихання) Ви зможете насолоджуватися чистотою і затишком!