Про компанію

про компаніюНаша команда кваліфікованих фахівців надає послуги по зовнішньому і внутрішньому ремонту будинків, квартир, офісів, промислових об’єктів та інших видів будівель і споруд з виїздом по Львову та Львівській області.

Протягом 12 років, ми здійснюємо ремонтно-оздоблювальні роботи фіз. особам і організаціям, завоювавши довіру численного кола клієнтів. На виконані роботи ми даємо гарантію від 5 років.

Закупівля і доставка матеріалу здійснюється нами, або клієнтом, після детальної консультації за їх вибором.

Наші переваги це досвід, кваліфіковані співробітники та 99% здача об’єктів у встановлені терміни протягом 12 років.

Що ми готові вам запропонувати:

 • Ремонт під ключ (квартир, кімнат, офісів і будь-яких адміністративних приміщень).
 • Оздоблювальні роботи (будь-якої складності для квартир і офісів).
 • Малярні роботи (професійним інструментом з гарантією до 5 років).
 • Дизайн-проекти (оригінальних інтер’єрів квартир в обраному стилі).
 • Електромонтажні роботи (будь-якої складності досвідченими фахівцями).
 • Сантехнічні роботи (для будь-яких приміщень і будь-якого рівня складності).

Діяльність компанії сертифікована в рамках системи сертифікації якості менеджменту. Ми надаємо офіційні письмові гарантії, що дозволяють захистити інтереси замовника на 100%.

Принципи нашої роботи

 1. Прозоре ціноутворення;
 2. Лояльна ціна ремонту квартири;
 3. Дотримання узгоджених термінів;
 4. Виконання всіх зобов’язань;
 5. Постійне підвищення майстерності і кваліфікації.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте якісний ремонт без зайвих турбот і витрат. Наші фахівці підкажуть і допоможуть у виборі варіанту ремонту квартири, будинку або офісу з урахуванням ваших фінансових можливостей. Оздоблювальні роботи та ремонт, виконаний професіоналами завжди більш якісний, ніж при самостійній роботі або при замовленні послуг з ремонту у нелегальних бригад. Великий досвід робіт і штат нашої компанії дозволить так само зробити ремонт в квартирі за мінімальний термін. Використання професійного обладнання нашими співробітниками гарантує високу якість виконуваних робіт. Просто зателефонуйте нам, і наш виконроб безкоштовно приїде до Вас. Він не тільки відповість на питання: «Скільки коштує ремонт під ключ», а й проконсультує з усіх питань, пов’язаними з вибором матеріалів, дизайном і термінів робіт.